Litt seint ute, men her er resultata frå Cup-rennet på Humlestøl 9/1-2022

Cuprenn på Humlestøl 09.01.22
             
  Kort løype u/tid       2 km  
2019 Oline Apalseth Kalland     2011 Emil Alexander Sæterlid 8,53
  Levi Holsen Midtbø       Amanda Rønnekleiv Endestad 10,03
  Håkon Heimseter Underlid       Vetle Grønsberg 11,08
          Hermine Heimseter Underlid u/tid
2018 Merida Helene Øren Grimelid          
  Amalie Apalseth Kalland     2010 Rikke Fraas Øren 7,17
          Gulla Langedal Sortland 7,28
2017 Ine Terøy Knapstad       Liv Schaarchmidt 8,54
  Iver Holsen Midtbø       Noah Øren Fotland 9,05
  Albert Værn Langedal       Mathias Sandvik Stubhaug 9,33
  Lars Einebærholm Ese       Fride Ellingsund Øyra 9,54
  Erik Austreim       Emilie Fanevik Hopen 11,32
          Vebjørn Mjønerud u/tid
2016 Aurora Wilhelmsen Solheim          
  Brage Wilhelmsen Solheim       3 km  
  Adelen Eikefjord Taigla     2009 Alf Erik Knapstad 10,39
  Enya Karstad Sæterlid       Håkon Torsvik Myrvollen 11,47
          Andrine Langedal Horgen 14,05
  2 km       Maja Wilhelmsen Solheim u/tid
2017 Theodor Krogstie 22,20        
        2008 Frida Fraas Øren 12,44
2016 Tarjei Troland Olsbø 15,41     Anders Sandvik Stubhaug 14,13
  Lukas Øyen Eliassen 18,41     Linnea Marie Sæterlid 20,32
          Helene Angelica Håøy u/tid
2015 Frøya Østvik Andenæs 16,26     Isak Olsbø u/tid
  Roar Apalseth Kalland 14,46     Håvard Austreim u/tid
  Viljar Grønsberg u/tid     Marcus Eikefjord Liabø u/tid
  Viljar Humlestøl 14,48        
          5 km  
2014 Andreas Nygård 11,26   2007 Emilie Beathe Håøy u/tid
  Markus Øyen Eliassen 15,52        
  Marthe Einebærholm Ese 10,42   2006 Kevin Andre Eikefjord Liabø u/tid
  Rikke Terøy Knapstad 10,59        
  Sondre Troland Olsbø 12,53        
  Tuva Helen Østvik Andenæs 14,06        
             
2013 Adelen Værn Langedal 10,56        
  Erle Humlestøl 10,06        
  Hedda Wilhelmsen Solheim u/tid        
  Ida Ullaland Endestad 10,34        
  Lill Hovland u/tid        
             
2012 Alexander Theodor Håøy u/tid        
  Fredrik Fraas Øren 8,09        
  Frida Mjønerud 11,17        
  Håvard Lyngstad Svardal 9,41        
  Ida Endestad Solheim 10,56        
  Oda Marie Austreim u/tid        
  Runa Schaarschmidt 11,17        
  Sanna Langedal Sortland 10,36  

Fjellet

Eikefjord

HALLEN

Kopirett © 2021 Eikefjord.net. Alle rettigheter reservert. Ved bruk av artikler, bilder etc. skal det refereres til Eikefjord.net med lenke.

Utviklet av Inovalight.eu