Resultat cuprenn på Humlestøl 27.01.2019

Cuprenn på Humlestøl 27.01.19
             
  Kort løype u/tid       2 km  
2016 Aurora Wilhelmsen Solheim     2009 Alf Erik Knapstad 9,49
  Brage Wilhelmsen Solheim       Andrine Langedal Horgen 10,18
  Johannes Titlestad       Aveline Standal Hauge 13,00
  Terje Troland Olsbø       Håkon Torsvik Myrvollen 9,01
          Jonathan Solheim Haugum u/tid
2015 Viljar Humlestøl       Kristoffer Steinhovden u/tid
  Thea Taigla Erdal       Maja Wilhelmsen Solheim 12,30
  Emily Endestad          
        2008 Håvard Austreim 7,41
2014 Julian Endestad       Mia Sofie Terøy Valberg 9,02
  Sanna Barstad Sandvik       Helene Angelica Håøy 9,15
  Sondre Troland Olsbø       Ann Eline Hesjedal 9,15
          Aksel Hollevik Skomsvoll 9,48
2013 Erle Humlestøl       Isak Olsbø 9,51
  Ida Ullaland Endestad       Linea Sæterlid 10,09
  Nora Steinhovden       Anders Stubhaug 10,41
  Adelen Værn Langedal       Mali Agledal 11,21
  Synne Knapstad       Daniel Røyrvik 11,28
  Ola Standal Hauge       Oline Terøy Apalseth 16,18
  Lill Hovland       Eline Bogen Endestad u/tid
  Hedda Wilhelmsen Solheim       Eirik Karstensen Indrehus u/tid
          Magnus Ullaland Endestad u/tid
  2 km       Frida Fraas Øren u/tid
2013 Adran Aarseth Kjellevold 21,40     Mathias Steinhovden u/tid
  Isak Øren Fotland 14,57        
        2007 Dani Aron Østhus Pedersen 14,39
2012 Alexander Theodor Håøy 17,26     Ingeborg Titlestad u/tid
  Fredrik Fraas Øren u/tid        
  Ida Endestad Solheim u/tid     3 km  
  Oda Marie Austreim u/tid   2006 Anna Ullaland Endestad u/tid
  Runa Scharschmidt u/tid        
  Sanna Langedal Sortland 15,25     5 km  
        2004 Julia Rønnekleiv Endestad u/tid
2011 Amanda Rønnekleiv Endestad 11,34        
  Emil Sæterlid 12,30   2003 Sara Kristine Hesjedal u/tid
  Hermine Heimseter Underlid u/tid     Thale Sørbotten Johansen u/tid
  Hermine Terøy Pedersen 14,31        
  Jill-Therese Østhus Pedersen 22,29   2001 Nora Marie Hesjedal u/tid
  Lilje Solheim Haugum u/tid        
  Nathalie Endestad 12,02   Damer Ruth Storevik Solheim 20,24
          Ina Linn Ullaland Solsvik 22,48
2010 Fride Ellingsund Øyra 12,58     Solveig Svardal 22,50
  Gulla Langedal Sortland 10,23     Solveig Knapstad 23,44
  Herborg Titlestad 10,28     Margrethe Veum 26,30
  Liv Sharschmidt 9,52        
  Mathias Stubhaug 13,31     10 km  
  Noah Øren Fotland 12,20   Herrar Otto Ramsdal 39,16
  Peder Holke 10,41        
  Rikke Fraas Øren u/tid        
  Sander Barstad Sandvik u/tid        
  Sofie Værn Langedal 13,08        
  William Aarseth Kjellevold 8,48        
             
             
             
  20 km       Trim  
2002 Frode Aune 86,52     Taigla Karin  
          Terøy Britt Sofie  
Herrar Jan Arve Solheim 58,08     Titlestad Henning  
  Håvard Tonheim 59,19     Titlestad Julie  
  Øyvind Jon Solheim 63,46     Ullaland Liv Hjørdis  
  Arne Odd Løkkebø 65,22     Ullaland Norunn  
  Tore Øren 68,56     Valberg Frode  
  Jan Olav Endestad 74,19     Wilhelmsen Bjørn  
  Per Ståle Vågene 84,05     Øren Ann Renate  
  Rune Horgen 91,23     Øren Odd Magne  
          Øren Reidar  
  Trim       Øren Silje Fraas  
  Agledal Iris       Øyra Hilde Joveig Ellingsund  
  Alden-Håøy Berit Randi          
  Austreim Erling          
  Endestad Karl Oskar          
  Endestad Margunn Eikås          
  Endestad Ole Jacob          
  Endestad Per          
  Endestad Torbjørn          
  Endestad Øystein          
  Grøneng Fred Arild          
  Hauge Frode          
  Haugum Paul Solheim          
  Heimseter Helge          
  Hesjedal Lidvar          
  Humlestøl Arne          
  Humlestøl Dagfrid          
  Humlestøl Kjell          
  Humlestøl Oddmund          
  Håøy Frode          
  Knapstad Irene          
  Knapstad Marianne          
  Knapstad Vidar          
  Kvalvik Harry          
  Langedal Gunnhild          
  Langedal Marianne          
  Langedal Odd Arne          
  Myrvollen Ingvar Torsvik          
  Pedersen Sandra Jeanett Østhus        
  Rønnekleiv Hanne Sølvi          
  Sandvik Marianne          
  Selås Ingunn          
  Solheim Anita Endestad          
  Solheim Ruffa          
  Solheim Trine          
  Stavang Frode          
  Stavø Norunn          
  Steinhovden Janne          
  Stubhaug Jan Vidar          
  Sæterlid Linn Therese          
  Sæterlid Tommy          
  Sørbotten Elin

FJELLET

Strandanipa.jpg

Eikefjord

20050810-blanipa.jpg

Eikefjord ligg i indre del av Kinn kommunen nord på Vestlandet. Bygda ligg inst i Eikefjorden og har tofelts veg til Florø (25km) og Førde (33km). Det er gode busstilbod mellom dei to byane.

Eikefjord Barne- og ungdomsskule ligg i sentrum og har 15 - 25 elevar på kvart av dei 10 klassetrinna. Barnehage med 3 avdelingar ligg også i gangavstand frå sentrum.

Eikefjord ynskjer alle hjarteleg velkommen til å busette seg i bygda. Med sin sentrale plassering, vakre natur og gode servicetilbod i nærområdet er Eikefjord ein god plass å bu. Her kan ein finne roen i kvardagen med korte avstandar til ulike aktivitetar og servicetilbod, inkluderande bygdesamfunn og god infrastruktur til store arbeidsmarknadar. - Les meir på info


HALLEN

20170517-400-toget.jpg

Opphavsrett © eikefjord.net
Utviklet av Tunanor.com