Utskrift
Treff: 220

Årets første skirenn på Humlestøl blei arrangert i dag. Greie løyper, men det regna i strie straumar.

Likevel var det 40 som gjekk skiløp og 30 som gjekk trimløp.

 

Cuprenn på Humlestøl 05.01.20
             
  Kort løype u/tid       10 km  
2018 Merida Helena Øren Grimelid     2002 Frode Aune 46,45
             
2016 Enya Karstad Sæterlid     Herrar Jan Arve Solheim 34,42
  Johannes Titlestad       Stig Solheim 38,34
  Adelen Eikefjord Taigla       Øyvind Jon Solheim 38,58
          Tore Øren 39,06
2015 Viljar Humlestøl       Rune Horgen 52,13
  Emily Endestad          
  Thea Taigla Erdal       Trim  
          Endestad Ole Jacob  
  2 km       Endestad Per  
2013 Ida Ullaland Endestad 16,06     Frøyen Magnus  
  Erle Humlestøl u/tid     Grotle Martin  
          Grøneng Fred Arild  
2012 Fredrik Fraas Øren 11,33     Haugum Paul Henning  
  Ida Endestad Solheim 18,15     Hesjedal Lidvar  
  Sanna Langedal Sortland 12,37     Humlestøl Arne  
          Humlestøl Kjell  
2011 Amanda Rønnekleiv Endestad 11,09     Humlestøl Marlene  
  Lilje Solheim Haugum u/tid     Knapstad Marianne Ullaland  
  Nathalie Endestad 12,41     Knapstad Vidar  
          Langedal Gunnhild  
2010 Gulla Langedal Sortland 9,07     Langedal Marianne  
  Herborg Titlestad 11,54     Langedal Odd Arne  
  Mathias Sandvik Stubhaug 11,41     Myrvollen Liv Torsvik  
  Rikke Fraas Øren 9,48     Njøs Janne Humlestøl  
  William Aarseth Kjellevold 10,02     Sandvik Marianne  
          Solheim Anita Endestad  
2009 Andrine Langedal Horgen 10,03     Stubhaug Jan Widar  
  Alf Erik Knapstad 11,05     Sundal Solveig  
  Håkon Torsvik Myrvollen 11,18     Taigla Karin  
  Jonathan Solheim Haugum u/tid     Taigla Kersti  
          Titlestad Julie  
2008 Magnus Ullaland Endestad 8,01     Ullaland Liv Hjøldis  
  Ann Elin Hesjedal 9,44     Weum Margrethe  
  Frida Fraas Øren 9,58     Øren Ann Renate  
  Mali Agledal 12,26     Øren Odd Magne  
          Øren Silje Fraas  
2007 Ingeborg Titlestad 10,29        
  Jørgen Humlestøl Njøs u/tid        
             
  5 km          
2004 Beate Humlestøl Njøs u/tid        
             
Damer Margunn Eikås Endestad 22,43        
  Solveig Svardal 26,48        
  Solveig Knapstad 28,54