Utskrift
Treff: 288

For å ta igjen noko av dei tapte skirenna blei det tirsdags kveld arrangert cuprenn på Humlestøl.

 

Cuprenn på Humlestøl 04.02.20
             
  Kort løype u/tid       2 km  
2018 Merida Øren Grimelid     2008 Magnus Ullaland Endestad 6,46
          Håvard Austreim 7,00
2016 Adelen Eikefjord Taigla       Frida Fraas Øren 8,06
  Enya Karstad Sæterlid       Mia Sofie Terøy Valberg 8,16
  Tarjei Troland Olsbø       Ann Eline Hesjedal 8,24
  Lukas Øyen Eliassen       Helene Håøy 8,26
  Johannes Titlestad       Isak Olsbø 8,34
          Anders Stubbhaug 9,01
2015 Emily Endestad       Linnea Sæterlid 9,34
  Thea Taigla Erdal       Mali Agledal 11,11
          Markus Eikefjord Liabø u/tid
  2 km          
2014 Markus Øyen Eliassen 22,49     3 km  
  Sondre Troland Olsbø 23,13   2007 Hedda Kristin Austreim 13,06
          Emilie Håøy 15,36
2013 Adelen Langedal u/tid     Ingeborg Titlestad 16,19
  Hedda Solheim Willhelmsen 15,24     Nathalie Tonheim Tea u/tid
  Ida Ullaland Endestad 13,41        
        2006 Anna Ullaland Endestad 14,04
2012 Alexander Håøy 14,50     Kevin Eikefjord Liabø u/tid
  Fredrik Fraas Øren 9,03        
  Hermann Terøy Valberg 14,50     5 km  
  Håvard Svardal u/tid   Damer Margunn Eikås Endestad 20,11
  Ida Endestad Solheim 18,17     Solveig Svardal 23,25
  Oda Marie Austreim u/tid     Solveig Knapstad 25,12
  Sanna Langedal Sortland 12,07     Margrethe Weum 26,59
          Julie Titlestad 33,42
2011 Amanda Rønnekleiv Endestad 9,51        
  Emil Sæterlid 10,51     10 km  
  Natalie Endestad 10,10   Herrar Jan Arve Solheim 28,24
  Sofie Hermine H. Underlid u/tid     Øyvind Jon Solheim 30,02
  Thale Valberg 14,01     Stig Solheim 30,15
          Kjell Humlestøl 31,11
2010 Daniel Terøy Valberg 9,51     Tore Øren 33,20
  Fride Ellingsund Øyra 10,46     Eivind Senneseth 34,28
  Gulla Langedal Sortland 9,35     Frode Aune 35,00
  Herborg Titlestad 9,23     Otto Ramsdal 40,50
  Mathias Stubbhaug 10,37        
  Rikke Fraas Øren 7,50        
  Sofie Langedal 13,27        
             
2009 Alf Erik Knapstad 8,24        
  Andrine Langedal Horgen 8,44        
  Anna Hovland Bruheim 9,05        
  Håkon Myrvollen 9,09        
  Maja Solheim Willhelmsen 9,15        
  Thea Mortensen 9,55        
  Aveline Standal Hauge 11,03        
  Håkon Torsvik Myrvollen u/tid        
             
             
             
             
             
  Trim          
  Austreim Erling          
  Endestad Ole Jacob          
  Endestad Per          
  Frøyen Magnus          
  Grøneng Fred Arild          
  Heimseter Helge          
  Hovland Ingvild          
  Humlestøl Arne          
  Humlestøl Dagfrid          
  Håøy Frode          
  Knapstad Marianne          
  Knapstad Vidar          
  Kvalvik Harry          
  Langedal Gunnhild          
  Langedal Marianne          
  Langedal Odd Arne          
  Myrvollen Liv Torsvik          
  Olsbø Bjørg          
  Rønnekleiv Hanne Sølvi          
  Sandvik Marianne          
  Solheim Anita Endestad          
  Standal Silje Ødegård          
  Stubhaug Jan Widar          
  Sundal Solveig          
  Svardal Børge          
  Sæterlid Tommy          
  Sørbø Per Øyvind          
  Taigla Karin          
  Taigla Kersti          
  Terøy Britt Sofie          
  Titlestad Henning          
  Troland Karine          
  Ullaland Liv Hjørdis          
  Valberg Frode          
  Øren Ann Renate          
  Øren Odd Magne