Skigruppa arrangerte det første skirennet for sesongen søndag 17.01.2021. Over 120 er registrert på resultatlista, så det var mange på Humlestølen denne søndagen.

 

Cuprenn på Humlestøl 17.01.21
             
  Kort løype u/tid       2 km  
2020 Tiril Fraas Øren     2009 Alf Erik Knapstad 8,04
          Andrine Langedal Horgen 8,30
2019 Iver Lavik          
          3 km  
2018 Kristian Aarseth Kjellevoll     2008 Magnus Ullaland Endestad 11,29
  Merida Øren Grimelid       Isak Troland Olsbø 12,51
          Frida Fraas Øren 14,01
2016 Adelen Eikefjord Taigla       Ann Eline Hesjedal 17,09
  Tarjei Troland Olsbø       Markus Eikefjord Liabø 18,32
  Lukas Øyen Eliassen       Linnea Marie Sæterlid u/tid
  Enya Sæterlid       William Aarseth Kjellevoll u/tid
  Johannes Titlestad          
  Hedda Lavik     2007 Helene Håøy 14,19
          Ingeborg Titlestad u/tid
2015 Viljar Humlestøl       Emilie Håøy u/tid
  Henrik Helle          
          5 km  
  2 km     2006 Anna Ullaland Endestad u/tid
2015 Thea Taigla Erdal 17,05     Kevin Eikefjord Liabø u/tid
  Roar Kalland 13,50        
  Emily Taigla Endestad 13,05   Damer Margunn Eikås Endestad 22,02
          Marlene Humlestøl 27,23
2014 Markus Øyen Eliassen 17,58     Margrethe Kjellstadli 27,33
  Sanna B. Sandvik 16,52     Solveig Knapstad 29,11
  Sondre Troland Olsbø 13,11        
          10 km  
2013 Adrian Aarseth Kjellevoll 16,55   Herrar Jan Arve Solheim 30,27
  Erle Humlestøl 13,01     Stig Solheim 33,58
  Ida Ullaland Endestad 12,02     Arne Odd Løkkebø 34,26
  Isak Øren Fotland 11,15     Tore Øren 35,44
  Sondre Hollevik Jørgensen 12,29     Øyvind Jon Solheim 35,47
          Odd Arne Langedal 38,27
2012 Aleksander Theodor Håøy u/tid     Martin Grotle 39,05
  Fredrik Fraas Øren 8,35     Frode Langedal Aune 39,30
  Frida Lavik 14,26     Otto Ramsdal 42,03
  Håvard Svardal 9,41     Rune Horgen 47,34
  Ida Endestad Solheim 12,30     Normund Svoen 54,56
  Runa Schaarschmidt 10,00        
  Sanna Langedal Sortland 11,20     Trim  
          Aarseth Vivian  
2011 Amanda Rønnekleiv Endestad 9,10     Barstad Cathrin  
  Emil Alexander Sæterlid u/tid     Brendshaug Endre  
  Natalie Taigla Endestad 9,24     Eikefjord Lea  
          Eiliassen Nils Magnus  
2010 Rikke Fraas Øren 8,02     Endestad Ole Jacob  
  Gulla Langedal Sortland 8,29     Endestad Per  
  Sander B. Sandvik 8,59     Erdal Bjørn Olav  
  Herborg Titlestad 9,10     Fotland Kenneth  
  Fride Ellingsund Øyra 9,11     Frøyen Magnus  
  Liv Schaarschmidt 9,19     Grøneng Fred Arild  
  Noah Øren Fotland 12,27     Helle Sunisa  
          Hesjedal Lidvar  
  Trim       Hollevik Irene  
  Olsbø Alexander       Humlestøl Arne  
  Schaarschmidt Iris       Humlestøl Dagfrid  
  Schaarschmidt Marco       Humlestøl Kjell  
  Solheim Anita Endestad       Håøy Frode  
  Sortland Hildegunn       Jørgensen Gjermund  
  Sundal Jofrid       Kalland Endre A  
  Sundal Solveig       Karlsen Aina-Elin  
  Svardal Børge       Karstad Nansy  
  Svardal Solveig       Kjellevoll Marius  
  Sæterlid Ronny       Knapstad Marianne  
  Sæterlid Tommy       Knapstad Mathias  
  Sørbø Per Øyvind       Knapstad Vidar  
  Taigla Jaaniis       Langedal Gunnhild  
  Taigla Karin       Langedal Marianne  
  Taigla Kersti       Lavik Ivar  
  Titlestad Henning          
  Titlestad Julie          
  Troland Carine          
  Ullaland Liv Hjørdis          
  Øren Beate          
  Øren Kristine          
  Øren Odd Magne          
  Øren Silje Fraas          
  Øren Sofie          
  Øyen Britt Helen          
  Øyra Geir Magne          

Opphavsrett © eikefjord.net
Utviklet av Tunanor.com