Klubbmesterskap på ski vart arrangert på Humlestølen søndag ettermiddag. I utgangspunktet skulle dette være Kinn-mesterskap, men grunna koronasituasjonen var det kun medlemmer i Eikefjord IL som kunne delta.

Resultat finn du nedanfor.

 

Lagsmesterskap på Humlestøl 14.02.21
             
  Kort løype u/tid       2 km  
2019 Kain Øren Fotland     2010 Rikke Fraas Øren 7,29
          William Aarseth Kjellevoll 7,32
2018 Amalie A. Kalland       Noah Øren Fotland 8,09
          Gulla Langedal Sortland 8,22
2017 Frode Kvammen       Sander B Sandvik 8,25
  Lars Einebærholm Ese       Daniel Terøy Valberg 8,42
  Albert Værn Langedal       Herborg Titlestad 9,16
  Eirik Austreim       Mathias Nikolai S Stubhaug 9,18
  Ine Terøy Knapstad       Fride Ellingsund Øyra 9,42
          Emilie Fanevik Hopen 11,34
2016 Aurora Wilhelmsen Solheim          
  Brage Wilhelmsen Solheim     2009 Alf Erik Knapstad 7,01
          Andrine Langedal Horgen 8,03
2015 Einar Kvammen       Maja Wilhelmsen Solheim 8,56
  Viljar Grønsberg       Lilly Sofie Erikstad 12,18
             
  2 km       3 km  
2016 Adelen Eikefjord Taigla 25,34   2008 Håvard Austreim 10,05
  Enya Karstad Sæterlid 29,52     Isak Olsbø 11,54
  Johannes Titlestad 19,50     Frida Fraas Øren 13,03
  Lukas Øyen Eliassen 23,26     Anders Nathaniel S Stubhaug 13,39
  Tarjei Troland Olsbø 18,30     Ann Eline Hesjedal 13,47
          Mia-Sofie Terøy Valberg 14,05
2015 Viljar Humlestøl 17,16     Helene Angelica Håøy 14,11
  Thea Taigla Erdal 15,30     Linnea Marie Sæterlid 16,14
  Roar A Kalland 14,43     Markus Eikefjord Liabø 20,21
  Emily Taigla Endestad 14,38     Magnus Ullaland Endestad u/tid
             
2014 Markus Øyen Eliassen 17,40   2007 Ingeborg Titlestad 14,54
  Sanna B Sandvik 12,25     Emilie Beathe Håøy 18,54
  Sondre Troland Olsbø 12,42     Hedda Kristin Austreim u/tid
             
2013 Adrian Aarseth Kjellevoll 12,54     5 km  
  Erle Humlestøl 11,38   2006 Kevin Eikefjord Liabø 35,14
  Hedda Wilhelmsen Solheim 11,53     Anna Ullaland Endestad u/tid
  Ida Ullaland Endestad 12,45        
  Isak Øren Fotland 9,15   2003 Sara Kristin Hesjedal u/tid
  Sondre Hollevik Jørgensen 10,36        
        Damer Solveig E. Svardal 22,20
2012 Alexander Theodor Håøy 15,43     Solveig Knapstad 22,45
  Fredrik Fraas Øren 8,42     Silje Fraas Øren 23,06
  Håvard Lyngstad Svardal 9,01     Marianne Langedal 23,31
  Ida Endestad Solheim 16,19     Julie Titlestad 33,11
  Oda Marie Austreim 12,23     Gunnhild Langedal 36,39
  Sanna Langedal Sortland 11,42        
  Herman Terøy Valberg u/tid        
             
2011 Amanda Rønnekleiv Endestad 9,30        
  Emil Alexander Sæterlid 9,34        
  Nathalie Taigla Endestad 8,15        
  Vetle Grønsberg u/tid        
             
             
             
  10 km       Trim  
Herrar Jan Arve Solheim 28,05     Austreim Erling  
  Arne Odd Løkkebø 29,58     Barstad Cathrin  
  Tore Øren 30,17     Eikefjord Lea  
  Stig Solheim 30,49     Eliassen Nils Magnus  
  Odd Arne Langedal 33,05     Endestad Ole Jacob  
  Øyvind Jon Solheim 33,26     Endestad Per  
  Magnus Frøyen 34,22     Fotland Kenneth  
  Frode Langedal Aune 34,32     Hesjedal Lidvar  
  Kjell Humlestøl 36,01     Hollevik Irene  
  Otto Ramsdal 36,36     Hopen Hans Erik  
  Rune Horgen 42,18     Humlestøl Arne  
          Humlestøl Dagfrid  
          Håøy Frode  
          Jørgensen Gjermund  
          Kalland Endre  
          Kalland Kristina A  
          Karstensen Anne Marit  
          Kjellevoll Marius  
          Kjellstadli Margrethe  
          Knapstad Marianne  
          Knapstad Vidar  
          Kvalvik Harry  
          Mulen Kenneth van der  
          Sandvik Arve  
          Sandvik Mariann  
          Sandvik Marianne  
          Sandvik Svein Arne  
          Solheim Anita Endestad  
          Solheim Trine  
          Sortland Hildegunn  
          Stubhaug Jan Widar  
          Svardal Børge  
          Sæterlid Linn Therese Lofnes  
          Sæterlid Ronny  
          Sæterlid Tommy  
          Taigla Jaaniis  
          Taigla Karin  
          Taigla Kersti  
          Terøy Britt Sofie  
          Titlestad Henning  
          Ullaland Liv Hjørdis  
          Æyen Britt Iren  
          Øren Anne Margrete  
          Øren Kristine  
          Øren Odd Magne  
          Øyra Geir Magne  
          Aarseth Vivian

FJELLET

hovlandstoylen.jpg

Eikefjord

20131229-nipevatn.jpg

Eikefjord ligg i indre del av Kinn kommunen nord på Vestlandet. Bygda ligg inst i Eikefjorden og har tofelts veg til Florø (25km) og Førde (33km). Det er gode busstilbod mellom dei to byane.

Eikefjord Barne- og ungdomsskule ligg i sentrum og har 15 - 25 elevar på kvart av dei 10 klassetrinna. Barnehage med 3 avdelingar ligg også i gangavstand frå sentrum.

Eikefjord ynskjer alle hjarteleg velkommen til å busette seg i bygda. Med sin sentrale plassering, vakre natur og gode servicetilbod i nærområdet er Eikefjord ein god plass å bu. Her kan ein finne roen i kvardagen med korte avstandar til ulike aktivitetar og servicetilbod, inkluderande bygdesamfunn og god infrastruktur til store arbeidsmarknadar. - Les meir på info


HALLEN

20190817-400-efjdg.jpg

Opphavsrett © eikefjord.net
Utviklet av Tunanor.com