I helga arrangerte skigruppa Floramesterskapet på ski.

Nedanfor finn du resultat.

Floramesterskapen på Humlestøl 04.02.18
             
  Kort løype u/tid       3 km  
2016 Johannes Titlestad     2005 Trine Endestad Hellevang u/tid
             
2015 Philip Østhus Pedersen     2004 Ola-Mathias Endestad 9,22
  Emily Endestad       Julia Rønnekleiv Endestad u/tid
  Iselin Johansen Myklebust          
          5 km  
2014 Mats Johansen Norddal     2003 Sara Kristine Endestad u/tid
  Sanna Barstad Sandvik          
        2002 Frode Langedal Aune 23,24
2013 Ida Ullaland Endestad       Karl Oskar Endestad u/tid
  Erle Humlestøl          
  Ola Standal Hauge     2000 Solveig Knapstad 24,00
  Adrian Aarseth Kjellevoll          
        Damer Hildegunn Sortland 49,20
2012 Alexander Theodor Håøy          
  Oda Marie Austreim       10 km  
  Ida Endestad Solheim     Herrar Jan Arve Solheim 28,39
  Sanna Langedal Sortland       Øyvind Jon Solheim 30,23
          Tore Øren 31,06
  2 km       Arne Odd Løkkebø 31,47
2011 Amanda Rønnekleiv Endestad 13,16     Eivind Senneset 33,03
  Jill Therese Østhus Pedersen u/tid     Vidar Knapstad 34,13
  Natalie Endestad 12,22     Jan Olav Endestad 34,55
          Ørjan Ørjansen Solheim 36,27
2010 Gulla Langedal Sortland 11,14     Stian Rønnekleiv 41,38
  Herborg Titlestad 11,37     Rune Horgen 45,12
  Mathias Nikolai S. Stubhaug 14,41        
  Peder Holko u/tid        
  Sander Barstad Sandvik 12,40        
  William Aarseth Kjellevoll 10,12        
             
2009 Andrine Langedal Horgen u/tid        
  Aveline Standal Hauge 13,00        
  Kristoffer Steinhovden 16,23        
             
2008 Anders Nathaniel S. Stubhaug 10,17        
  Ann Eline Hesjedal 10,24        
  Helene Angelica Håøy 9,36        
  Håvard Austreim 7,36        
  Magnus Ullaland Endestad 8,32        
  Mali Agledal 12,09        
  Mariell Endestad Hellevang 12,02        
  William Dalberg Lillemo 10,24        
             
2007 Hedda Kristin Austreim 9,34        
  Emilie Beathe Håøy 10,08        
  Ingeborg Titlestad 10,30        
  Dani Aron Østhus Pedersen 14,36        
             
2006 Anna Ullaland Endestad 10,29        
             
             
             
             
             
             
  Trim          
  Agledal Iris          
  Alden-Håøy Berit Randi          
  Austreim Erling          
  Barstad Carhrin          
  Endestad Leni          
  Endestad Marit Langedal          
  endestad Oddvar          
  Endestad Ole Jacob          
  Endestad Per          
  Grøneng Fred Arild          
  Hauge Frode          
  Humlestøl Arne          
  Humlestøl Dagfrid          
  Humlestøl Kjell          
  Humlestøl Oddmund          
  Humlestøl Susanne          
  Håøy Frode          
  Knapstad Birgitte          
  Knapstad Irene          
  Knapstad Marianne          
  Langedal Gunnhild          
  Langedal Marianne          
  Langedal Odd Arne          
  Pedersen Sandra Jeanett Østhus        
  Pedersen Stian Østhus          
  Rønnekleiv Hanne Sølvi          
  Sandvik Arve          
  Sandvik Marianne          
  Selås Ingunn          
  Solheim Anita Endestad          
  Solheim Stig          
  Stavang Frode          
  Stavø Norunn          
  Steinhovden Janne          
  Stubhaug Jan Widar          
  Sundal Solveig          
  Sørbotten Elin          
  Taigla Karin          
  Titlestad Julie          
  Ullaland Norunn          
  Øren Reidar      

Fjellet

Eikefjord

HALLEN

Kopirett © 2021 Eikefjord.net. Alle rettigheter reservert. Ved bruk av artikler, bilder etc. skal det refereres til Eikefjord.net med lenke.

Utviklet av Inovalight.eu