Skigruppa arrangerte cuprenn på Humlestølen søndag den 31. På grunn av koronasituasjonen er det berre dei yngste som får delta.

Resultat finn du nedanfor

 

Cuprenn på Humlestøl 31.01.21
             
  Kort løype u/tid       2 km  
2019 Kain Øren Fotland     2011 Vetle Grønsberg 10,07
          Nathalie Taigla Endestad 8,32
2018 Amalie A. Kalland       Larine Høyvik Frøyen 11,44
          Hermine Heimseter Underlid u/tid
2017 Frode Kvammen       Emily Taigla Endestad 13,15
  Lars Einebærholm Ese       Emil Alexander Sæterlid 9,49
  Albert Værn Langedal       Amanda Rønnekleiv Endestad 9,16
  Eirik Austreim          
  Ine Terøy Knapstad     2010 Sander B. Sandvik 8,01
          Gulla Langedal Sortland 8,03
2016 Enya Karstad Sæterlid       Noah Øren Fotland 8,29
  Aurora Wilhelmsen Solheim       Herborg Titlestad 9,01
  Brage Wilhelmsen Solheim       Liv Schaarschmidt 9,03
          Daniel Terøy Valberg 9,31
2015 Einar Kvammen       Mathias Nikolai S Stubhaug 9,36
  Viljar Grønsberg       Sofie Værn Langedal 10,24
          Rikke Fraas Øren u/tid
  2 km          
2016 Tarjei Troland Olsbø 24,03   2009 Alf Erik Knapstad 7,10
  Lukas Øyen Eliassen 22,28     Andrine Langedal Horgen 8,36
  Johannes Titlestad 21,44        
          3 km  
2015 Roar A. Kalland 14,09   2008 Isak Olsbø 11,33
          Mia Sofie Terøy Valberg 12,49
2014 Markus Øyen Eliassen 15,56     Helene Angelica Håøy 14,10
  Marte Einebærholm Ese 11,53     Anders Nathaniel S. Stubhaug 14,23
  Rikke Terøy Knapstad 12,23     Linnea Marie Sæterlid u/tid
  Sanna B. Sandvik 14,05     Håvard Austreim u/tid
  Sondre Troland Olsbø 13,06     Frida Fraas Øren u/tid
          Maja Wilhelmsen Solheim u/tid
2013 Adelen Værn Langedal 12,17        
  Hedda Wilhelmsen Solheim 13,04   2007 Ingeborg Titlestad 15,42
  Ida Ullaland Endestad 12,05     Hedda Kristin Austreim u/tid
  Isak Øren Fotland 9,35     Emilie Beathe Håøy u/tid
  Martin Nordal Midtbø 11,39        
  Nora Rajendran Steinhovden 13,36     5 km  
  Sondre Hollevik-Jørgensen 11,22   2006 Anna Ullaland Endestad u/tid
  Torkil Kvammen 23,03        
        2005 Sindre Heimseter Underlid u/tid
2012 Alexander Theodor Håøy 13,16        
  Fredrik Fraas Øren u/tid     10 km  
  Herman Terøy Valberg 13,44   2002 Frode Langedal Aune 36,02
  Håvard Lyngstad Svardal 8,40        
  Ida Endestad Solheim 14,15        
  Oda Marie Austreim 12,33        
  Runa Schaarschmidt 10,35        
  Sanna Langedal Sortland 10,24    

Fjellet

Eikefjord

HALLEN

Kopirett © 2021 Eikefjord.net. Alle rettigheter reservert. Ved bruk av artikler, bilder etc. skal det refereres til Eikefjord.net med lenke.

Utviklet av Inovalight.eu