Søndag arrangerte skigruppa nytt cuprenn på Humlestølen. Denne gang fekk alle delta også dei som ikkje har fått delta i dei to siste renna grunna koronaristriksjonar.

Resultat finn du nedanfor

 

Cuprenn på Humlestøl 07.02.21
             
  Kort løype u/tid       2 km  
2019 Kain Øren Fotland     2010 Gulla Langedal Sortland 7,27
          Rikke Fraas Øren 7,53
2018 Merida Øren Grimelid       William Aarseth Kjellevoll 7,55
  Amalie A. Kalland       Noah Øren Fotland 8,18
  Kristian Aarseth Kjellevoll       Sander B. Sandvik 8,28
          Mathias Nikolai S. Stubhaug 9,18
2017 Albert Værn Langedal       Fride Ellingsund Øyra 9,40
  Eirik Austreim       Herborg Titlestad 9,49
          Sofie Værn Langedal 10,10
2016 Adelen Eikefjord Taigla       Daniel Terøy-Valberg 10,26
  Aurora Wilhelmsen Solheim       Agnethe Dypevik Steinhovden 10,43
  Brage Wilhelmsen Solheim       Emilie Fanevik Hopen 12,11
  Enya Karstad Sæterlid          
        2009 Alf Erik Knapstad 6,54
2015 Viljar Grønsberg       Håkon Torsvik Myrvollen 7,36
          Andrine Langedal Horgen 8,55
  2 km       Kristoffer Steinhovden 12,35
2016 Johannes Titlestad 26,52     Lilly Sofie Erikstad 13,06
  Lukas Øyen Eliassen 26,31        
          3 km  
2015 Viljar Humlestøl 19,59   2008 Mia Sofie Terøy Valberg 13,51
  Roar A Kalland 16,28     Helene Angelica Håøy 14,26
  Emily Taigla Endestad 13,37     Anders Nathaniel S.Stubhaug 15,09
          Linnea Marie Sæterlid 16,07
2014 Elias Knapstad Nødset 19,53     Markus Eikefjord Liabø 19,55
  Markus Øyen Eliassen 20,48     Frida Fraas Øren u/tid
  Sanna B Sandvik 12,47     Håvard Austreim u/tid
             
2013 Adelen Værn Langedal 13,34   2007 Ingeborg Titlestad u/tid
  Adrian Aarseth Kjellevoll 13,40     Hedda Kristin Austreim u/tid
  Erle Humlestøl 11,56     Emilie Beathe Håøy u/tid
  Hedda Wilhelmsen Solheim 13,16        
  Isak Øren Fotland 9,58     5 km  
  Nora Steinhovden 13,52   2006 Kevin Eikefjord Liabø u/tid
  Sondre Hollevik Jørgensen 10,53        
        2004 Julia Rønnekleiv Endestad u/tid
2012 Alexander Theodor Håøy 13,54        
  Fredrik Fraas Øren 8,28   Damer Marlene Humlestøl 22,10
  Herman Terøy Valberg 13,53     Solveig E. Svardal 23,13
  Ida Endestad Solheim 16,20     Solveig Knapstad 23,30
  Oda Marie Austreim 12,25     Margrethe Kjellstadli 25,53
  Sanna Langedal Sortland 12,46     Marianne Knapstad 27,58
             
2011 Vetle Grønsberg 12,04        
  Nathalie Taigla Endestad 8,30        
  Emil Alexander Sæterlid 9,45        
  Amanda Rønnekleiv Endestad 9,08        
             
             
             
             
             
             
             
  10 km       Trim  
Herrar Jan Arve Solheim 27,11     Svarthumle Linn Therese  
  Kjell Humlestøl 30,13     Sætelid Linn Therese L.  
  Tore Øren 30,21     Sæterlid Ronny  
  Arne Odd Løkkebø 30,43     Sæterlid Tommy  
  Stig Solheim 31,01     Taigla Jaanis  
  Øyvind Jon Solheim 33,19     Taigla Karin  
  Frode Langedal Aune 34,10     Terøy Britt Sofie  
  Odd Arne Langedal 35,32     Titlestad Henning  
  Martin Inge Grotle 35,38     Titlestad Julie  
  Otto Ramsdal 37,26     Værn Silje Cathrine  
  Rune Horgen 45,04     Øren Ann Renate D.  
          Øren Anne Margrethe D.  
  Trim       Øren Beate D.  
  Alden-Håøy Berit Randi       Øren Kristine  
  Austreim Erling       Øren Odd Magne  
  Barstad Cathrine       Øren Silje Fraas  
  Brendehaug Endre       Øyen Britt Iren  
  Eikefjord Lea       Øyra Geir Magne  
  Eliassen Nils Magnus       Aarseth Vivian  
  Endestad Marit Langedal          
  Endestad Oddvar          
  Endestad Per          
  Fotland Kenneth          
  Grøneng Fred Arild          
  Hollevik Irene          
  Hopen Hans Erik          
  Humlestøl Arne          
  Humlestøl Dagfrid          
  Jørgensen Gjermund          
  Kalland Endre          
  Kjellevoll Marius          
  Knapstad Silje          
  Knapstad Vidar          
  Kvalvik Harry          
  Langedal Aleksander          
  Langedal Gunhild          
  Langedal Marianne          
  Meulen Kenneth van der          
  Myrvollen Ingvar Torsvik          
  Myrvollen Liv Torsvik          
  Rønnekleiv Hanne Sølvi          
  Sandvik Arve          
  Sandvik Marianne          
  Solheim Anita Endestad          
  Solheim Trine          
  Sortland Hildegunn          
  Steinhovden Bjarte Dypevik          
  Steinhovden Janne          
  Stubhaug Jan Widar          
  Sundal Grøneng          
  Sundal Jofrid          
  Sunnarvik Espen        

Fjellet

Eikefjord

HALLEN

Kopirett © 2021 Eikefjord.net. Alle rettigheter reservert. Ved bruk av artikler, bilder etc. skal det refereres til Eikefjord.net med lenke.

Utviklet av Inovalight.eu