Onsdag var det igjen cuprenn på Humlestøl.     

Resultat finn du nedanfor

 

Cuprenn på Humlestøl 17.02.21
             
  Kort løype u/tid       10 km  
2018 Merida Helena Øren Grimelid     Herrar Jan Arve Solheim 28,43
          Håvard Tonheim 29,22
2015 Emily Taigla Endestad       Tore Martin Øren 30,53
          Arne Odd Løkkebø 31,00
  2 km       Stig Solheim 32,20
2016 Adelen Eikefjord Taigla 22,19     Odd Arne Langedal 33,32
  Johannes Titlestad 18,11     Øyvind Jon Solheim 34,49
          Frode Langedal Aune 35,47
2014 Elias Knapstad Nødset 17,50     Vidar Knapstad 36,22
          Otto Ramsdal 39,15
2013 Adrian Aarseth Kjellevoll u/tid     Rune Horgen 44,35
  Ida Ullaland Endestad 11,30        
  Isak Øren Fotland u/tid     Trim  
  Sondre Hollevik Jørgensen 11,02     Brendehaug Endre Indrebø  
          Eikefjord Lea Cecilie  
2012 Sanna Langedal Sortland 10,25     Endestad Ole Jacob  
  Ida Endestad Solheim u/tid     Fotland Kenneth  
  Herman Terøy Valberg 12,31     Hesjedal Lidvar  
  Fredrik Fraas Øren 8,38     Hollevik Irene  
          Hopen Atle  
2011 Nathalie Taigla Endestad u/tid     Humlestøl Arne  
          Humlestøl Dagfrid  
2010 Rikke Fraas Øren 7,07     Humlestøl Kjell  
  William Aarseth Kjellevoll 7,36     Humlestøl Oddmund  
  Noah Øren Fotland 7,52     Jørgensen Gjermund  
  Gulla Langedal Sortland 8,07     Kjellevoll Marius  
  Herborg Titlestad 8,41     Knapstad Marianne  
  Mathias Nikolai S. Stubhaug 9,24     Knapstad Silje  
  Daniel Terøy Valberg 9,55     Knapstad Vidar  
  Emilie Fanevik Hopen 11,08     Langedal Gunnhild  
          Langedal Marianne  
2009 Alf Erik Knapstad 6,55     Sandvik Marianne  
  Andrine Langedal Horgen 7,47     Solheim Anita Endestad  
          Sortland Hildegunn  
  3 km       Stubhaug Jan Widar  
2008 Frida Fraas Øren 12,42     Taigla Karin  
  Mia-Sofie Terøy Valberg 12,46     Terøy Britt Sofie  
  Ann Eline Hesjedal 13,02     Titlestad Henning  
  Anders Nathaniel S. Stubhaug 14,41     Titlestad Julie  
  Marcus Eikefjord Liabø 19,16     Ullaland Liv Hjørdis  
          Øren Beate Domben  
2007 Ingeborg Titlestad 14,28     Øren Odd Magne  
          Øren Silje Fraas  
  5 km          
2006 Kevin Andre Eikefjord Liabø 32,35        
             
Damer Solveig Knapstad 23,55        
  Hilde Knudsen 25,23        
  Margrethe Kjellstadli 25,28      

Fjellet

Eikefjord

HALLEN

Kopirett © 2021 Eikefjord.net. Alle rettigheter reservert. Ved bruk av artikler, bilder etc. skal det refereres til Eikefjord.net med lenke.

Utviklet av Inovalight.eu