Det siste cuprennet for året blei arrangert på Humlestøl søndaag ettermiddag. Trass ein ruskete start på dagen blei det oppholdsvær og fine forhold. Med litt lite snø valgte skigruppa å gjennomføre løpet uten å krysse vegen.
Resultat finn du nedenfor
Cuprenn på Humlestøl 08.03.15 | ||||||
Kort løype u/tid | 5 km | |||||
2012 | Sanna Langedal Sortland | 2000 | Solveig Knapstad | 21,48 | ||
Thea Louise Esp | 35,49 | |||||
2011 | Emil Sæterlid | |||||
Jill Therese Østhus Pedersen | 1999 | Jakob Endestad | 18,45 | |||
Ann Renate Domben Øren | u/tid | |||||
2010 | Rikke Fraas Øren | |||||
Herborg Titlestad | Damer | Margunn Eikås | 21,40 | |||
Fride Ellingsund Øyra | Irene Knapstad | 25,08 | ||||
Gulla Langedal Sortland | Gunnhild Langedal | 27,47 | ||||
Noah Øren Fotland | ||||||
10 km | ||||||
2009 | Alf Erik Knapstad | 1998 | Mathias Knapstad | 35,50 | ||
2 km | Herrar | Jan Arve Solheim | 28,11 | |||
2009 | Andrine Langedal Horgen | 22,57 | Stig Solheim | 29,47 | ||
Vidar Knapstad | 32,24 | |||||
2008 | Ann Eline Hesjadal | u/tid | Odd Arne Langedal | 34,11 | ||
Eirik Karstensen Indrehus | u/tid | Tore Øren | 34,21 | |||
Frida Fraas Øren | 13,15 | Jan Olav Endestad | 35,47 | |||
Linnea Sæterlid | u/tid | Jan Kåre Langedal | 37,26 | |||
Magnus Ullaland Endestad | 14,26 | Otto Ramsdal | 38,13 | |||
Rune Horgen | 44,44 | |||||
2007 | Dani Aron Østhus Pedersen | 17,02 | Normund Svoen | 49,12 | ||
Hedda Nes Ramsdal | 12,28 | |||||
Ingeborg Titlestad | 13,42 | Trim | ||||
Endestad Hans | ||||||
2006 | Anna Ullaland Endestad | u/tid | Endestad Leni | |||
Endestad Marit Langedal | ||||||
2005 | Iselin Johansen Myklebust | u/tid | Endestad Ole Jakob | |||
Odd Ivar Olsen Endestad | 11,39 | Esp Dan Kåre | ||||
Rakel Hovland Øren | 10,35 | Humlestøl Arne | ||||
Tove Høyseth | 9,06 | Humlestøl Dagfrid | ||||
Humlestøl Kjell | ||||||
2004 | Ola-Mathias Endestad | 6,28 | Humlestøl Oddmund | |||
Hanna Nes Ramsdal | 11,00 | Høyseth Andre | ||||
Håkon Karstensen Indrehus | u/tid | Johansen Leni Stavø | ||||
Knapstad Marianne | ||||||
2003 | Adrian Sander Ramsdal | 7,17 | Langedal Marianne | |||
Andrine Olsen Endestad | 8,14 | Norddal Sigurd | ||||
Håkon Esp | 9,05 | Olsen Bente | ||||
Olai Humlestøl | 9,29 | Ramsdal Sigmund | ||||
Sara Kristine Hesjedal | u/tid | Solheim Arne | ||||
Sortland Hildegunn | ||||||
3 km | Stavø Norunn | |||||
2002 | Karl-Oskar Endestad | 15,33 | Sæterlid Tommy | |||
Kjetil Karstensen Indrehus | u/tid | Titlestad Julie | ||||
Ullaland Liv Hjørdis | ||||||
2001 | Henrik Rognaldsen | u/tid | Ullaland Norunn | |||
Nora Marie Hesjedal | u/tid | Veum Erik | ||||
Ørjan Ørjansen Solheim | u/tid | Værøy Marit | ||||
Vebjørn Humlestøl | u/tid | Øren Bjørn Roald | ||||
Øren Odd Magne | ||||||
Øren Reidar |