Friidrettsgruppa arrangerte igår løpskarusellen for Sunnfjord og Ytre Sogn. Med nesten 40 deltakarar frå 10 nasjoner var det eit fargerikt felt som vart slept avgårde i løpene.
I den kortaste løypa var Johnny Solheimsnes frå Jølster raskast, tett følgt av Anita Stenevik frå Florø som vant dameklassa. I 6,5 km løypa
LØPSKARUSELLEN SUNNFJORD OG YTRE SOGN | |||
Eikefjord 15.10.05 | |||
6.5 km | |||
Menn junior | Anthony Anyona | UWC | 25.24 |
David Johnson | UWC | 26.16 | |
Andreas Bakkerud | UWC | 27.00 | |
Menn senior | Ivar Andre Slinde | Gloppen | 25.15 |
M 35 - 39 | Helge Hafsås | Olden | 21.58.4 |
M 40 - 44 | Odd Rognebakke | Tambarskjelvar | 23.51 |
Arne Odd Løkkebø | Eikefjord | 26.58 | |
Robert Rysjedal | Førde | 31.42 | |
M 50 - 54 | Harald Nygård | AKS | 23.00 |
M 55 - 59 | Olav Lyslo | Gloppen | 29.58 |
Kip Sumner | UWC | 42.35 | |
Mosjon menn | Jacob Lennheden | UWC | 27.34 |
Maciej Krolikowski | UWC | 31.26 | |
Philip Simeonov | UWC | 31.26 | |
3 km | |||
K 35 - 39 | Anita Stenevik | Florø | 11.50 |
K 50 - 54 | Magnhild Myklebust | Florø | 14.04 |
Herdis Lexau | Florø | 15.07 | |
K 55 - 59 | Solveig Svardal | Eikefjord | 15.37 |
M 12 - 16 | Kevin Buarøy Karlsen | Florø | 12.24 |
Kristoffer Hove | Florø | 12.28 | |
Daniel Mallasvik | Tambarskjelvar | 14.56 | |
M 65 - 69 | Sigmund Solheim | Florø | 14.14 |
Harald Klakegg | Førde | 15.47 | |
M 75 - 79 | Kåre Ness | Askvoll | 17.11 |
Mosjon kvinner | Mattie Govan | UWC | 13.26 |
Susanne Gabrielsen | UWC | 14.00 | |
Senia Abdurahman | UWC | 15.05 | |
Torunn Sæther | UWC | 17.21 | |
Tekber Ahmed | UWC | 23.52 | |
Mosjon menn | Johnny Solheimsnes | Gubbetrimmen | 11.50 |
Veiko Aunapuu | UWC | 11.56 | |
Grzesiek Wieclaw | UWC | 12.32 | |
Amir Ali | UWC | 12.43 | |
David Sengeh | UWC | 13.45 | |
Dag Rune Mallasvik | Tambarskjelvar | 13.49 | |
José Merlo | UWC | 15.04 | |
Mosjon u/tid | Nils Fløholm | Florø | fullført |
Ragnhild Høyset | Eikefjord | fullført | |
Reidar Høyset | Eikefjord | fullført |
var det som vanleg Helge Hafsås frå Olden som var raskast.